Konsultacje

  1. Grzegorz Bania e-mail: bania@agh.edu.pl – zespół MS Teams: G_Bania_KG_konsultacje, wtorek 13:30 – 14:30, kod do zespołu: sas880u
  2. Kamil Cichostępski e-mail: kcichy@agh.edu.pl – zespół MS Teams: K_Cichostępski_KG_konsultacje, środa 10:00 – 11:00, kod zespołu: atvgfc0
  3. Jerzy Dec e-mail: geodec@agh.edu.pl – zespół MS Teams: Jerzy Dec – Konsultacje, środa 11:30-12:30, kod do zespołu: k9wijpu
  4. Jerzy Karczewski e-mail: karcz@agh.edu.pl – zespół MS Teams: J_Karczewski_KGF_konsultacje, poniedziałek 10.30-11.30, kod zespołu: cmk8z8d
  5. Paulina Krakowska – Madejska e-mail: krakow@agh.edu.pl – zespół MS Teams: P_Krakowska-Madejska_KGF_konsultacje, wtorek 14:30 – 15:30, kod do zespołu: wkaas60
  6. Wojciech Klityński e-mail: gpklityn@agh.edu.pl – zespół MS Teams: W_Klitynski_KG_konsultacje, poniedziałek 12.00 – 13.00, środa 12.00 – 13.00, kod do zespołu: 4sny9bs
  7. Anna Kwietniak e-mail: akwt@agh.edu.pl – zespół MS Teams: A_Kwietniak_KatedraGeofizyki_Konsultacje, czwartek 12:00-13:00, kod zespołu: 512×257
  8. Monika Łój e-mail: mloj@agh.edu.pl – zespół MS Teams: M_Łój_KG_konsultacje,  czwartek 11.15 – 12.15,  kod do zespołu: fohvdnc
  9. Paweł Marzec e-mail: mrzec@agh.edu.pl – zespół MS Teams: P_Marzec_KGF_konsultacje, środa 12.00 – 13.00, kod do zespołu: cd3gbmq 
  10. Szczepan Porębski e-mail: spor@agh.edu.pl – zespół MS Teams: S_Porębski_KG_konsultacje,  środa 12.00 – 13.00,  kod do zespołu: brutyoe
  11. Sławomir Porzucek e-mail: porzucek@agh.edu.pl – zespół MS Teams: S_Porzucek_KGF_konsultacje,  wtorek 11.30 – 12.30,  kod do zespołu: 3tbf4gl
  12. Edyta Puskarczyk e-mail: puskar@agh.edu.pl – zespół MS Teams: E_Puskarczyk_KG_konsultacje, czwartek 12:30-13:30, kod zespołu: 95e0ief
  13. Sylwia Tomecka-Suchoń e-mail: tomecka@agh.edu.pl – zespół MS Teams: S_Tomecka_Suchoń_KG_konsultacje, piątek 8:00 – 9:00, kod do zespołu: t6il9tf
  14. Sebastian Waszkiewicz e-mail: waszkiewicz@agh.edu.pl –  zespół MS Teams: S_WASZKIEWICZ_KGF_Konsultacje,  czwartek 11.15 – 12.15,  kod do zespołu: 6v3yo3i
  15. Kamila Wawrzyniak Guz e-mail: wawrzyni@agh.edu.pl – zespół MS Teams: K_Wawrzyniak-Guz_KGF_Konsultacje, poniedziałek 10:00-12:00, kod do zespołu: In3gfom
  16. Michał Wilkosz e-mail: mwilkosz@agh.edu.pl  – zespół MS Teams: M_Wilkosz_KGF_Konsultacje, czwartek 18:30 – 19:30, kod do zespołu: o9vpysp
  17. Anna Wojas e-mail: awojas@agh.edu.plzespół MS Teams: A_Wojas_Katedra Geofizyki_konsultacje, środa, godz. 11:10-12:10, kod do zespołu: z6jfs66
  18. Marcin Zych e-mail: zych@agh.edu.pl – zespół MS Teams: M_Zych_KG_konsultacje, czwartek 15.30-16.30, kod do zespołu: e3igzvk